Výjezdy 2018-19 | Výjezdy Fanklubu

Uskutečněné výjezdy v sezóně 2018-19

Název utkáníPřihlášených
bus + auta
Detaily výjezdu
Datum a časMěsto konáníStav
1

HC RT Torax Poruba - Rytíři Kladno (CHANCE Liga - 2. kolo základní části)

Detaily výjezdu

Pondělí 10.09.2018, 18:00 hod.

Ostrava Poruba

Jedeme neorganizovaně

0 + 9
2

HC Benátky nad Jizerou - Rytíři Kladno (CHANCE Liga - 4. kolo základní části)

Detaily výjezdu

Sobota 15.09.2018, 17:00 hod.

Benátky nad Jizerou

Jede autobus

15 + 17
3

HC Slavia Praha - Rytíři Kladno (CHANCE Liga - 6. kolo základní části)

Detaily výjezdu

Sobota 22.09.2018, 17:00 hod.

Praha 10

Jedeme vlakem

2 + 32
4

ČEZ Motor České Budějovice - Rytíři Kladno (CHANCE Liga - 8. kolo základní části)

Detaily výjezdu

Středa 26.09.2018, 17:30 hod.

České Budějovice

Jedeme neorganizovaně

2 + 11
5

SK Kadaň - Rytíři Kladno (CHANCE Liga - 10. kolo základní části)

Detaily výjezdu

Středa 03.10.2018, 18:00 hod.

Kadaň

Jedeme auty

13 + 7
6

HC Slovan Ústí nad Labem - Rytíři Kladno (CHANCE Liga - 13. kolo základní části)

Detaily výjezdu

Sobota 13.10.2018, 16:00 hod.

Ústí nad Labem

Jede autobus

50 + 18
7

HC Stadion Litoměřice - Rytíři Kladno (CHANCE Liga - 15. kolo základní části)

Detaily výjezdu

Středa 17.10.2018, 18:00 hod.

Litoměřice

Jedeme neorganizovaně

6 + 5
8

HC Frýdek-Místek - Rytíři Kladno (CHANCE Liga - 16. kolo základní části)

Detaily výjezdu

Sobota 20.10.2018, 17:00 hod.

Frýdek-Místek

Jedeme neorganizovaně

0 + 5
9

HC RT Torax Poruba - Rytíři Kladno (CHANCE Liga - 17. kolo základní části)

Detaily výjezdu

Pondělí 22.10.2018, 18:00 hod.

Ostrava Poruba

Jedeme neorganizovaně

1 + 5
10

VHK Robe Vsetín - Rytíři Kladno (CHANCE Liga - 18. kolo základní části)

Detaily výjezdu

Středa 24.10.2018, 17:30 hod.

Vsetín

Jedeme neorganizovaně

0 + 8
11

HC Dukla Jihlava - Rytíři Kladno (CHANCE Liga - 1. kolo základní části)

Detaily výjezdu

Středa 31.10.2018, 17:30 hod.

Jihlava

Jedeme neorganizovaně

15 + 6
12

HC ZUBR Přerov - Rytíři Kladno (CHANCE Liga - 22. kolo základní části)

Detaily výjezdu

Pondělí 12.11.2018, 18:00 hod.

Přerov

Jedeme neorganizovaně

0 + 3
13

LHK Jestřábi Prostějov - Rytíři Kladno (CHANCE Liga - 24. kolo základní části)

Detaily výjezdu

Sobota 17.11.2018, 17:00 hod.

Prostějov

Jedeme neorganizovaně

0 + 6
14

HC AZ Havířov 2010 - Rytíři Kladno (CHANCE Liga - 27. kolo základní části)

Detaily výjezdu

Sobota 24.11.2018, 17:30 hod.

Havířov

Jedeme neorganizovaně

0 + 4
15

SK Horácká Slavia Třebíč - Rytíři Kladno (CHANCE Liga - 29. kolo základní části)

Detaily výjezdu

Středa 28.11.2018, 17:30 hod.

Třebíč

Jedeme neorganizovaně

0 + 8
16

HC Benátky nad Jizerou - Rytíři Kladno (CHANCE Liga - 34. kolo základní části)

Detaily výjezdu

Středa 12.12.2018, 17:30 hod.

Benátky nad Jizerou

Jedeme neorganizovaně

7 + 8
17

HC Slavia Praha - Rytíři Kladno (CHANCE Liga - 36. kolo základní části)

Detaily výjezdu

Pondělí 17.12.2018, 18:00 hod.

Praha 10

Jedeme vlakem

2 + 18
18

ČEZ Motor České Budějovice - Rytíři Kladno (CHANCE Liga - 38. kolo základní části)

Detaily výjezdu

Sobota 22.12.2018, 17:00 hod.

České Budějovice

Jede autobus

49 + 8
19

SK Kadaň - Rytíři Kladno (CHANCE Liga - 40. kolo základní části)

Detaily výjezdu

Sobota 29.12.2018, 17:00 hod.

Kadaň

Jedeme neorganizovaně

13 + 6
20

HC Slovan Ústí nad Labem - Rytíři Kladno (CHANCE Liga - 43. kolo základní části)

Detaily výjezdu

Pondělí 07.01.2019, 18:00 hod.

Ústí nad Labem

Jedeme neorganizovaně

6 + 9
21

HC Stadion Litoměřice - Rytíři Kladno (CHANCE Liga - 45. kolo základní části)

Detaily výjezdu

Sobota 12.01.2019, 17:00 hod.

Litoměřice

Jede autobus

65 + 15
22

HC Frýdek-Místek - Rytíři Kladno (CHANCE Liga - 46. kolo základní části)

Detaily výjezdu

Pondělí 14.01.2019, 18:00 hod.

Frýdek-Místek

Jedeme neorganizovaně

0 + 4
23

VHK Robe Vsetín - Rytíři Kladno (CHANCE Liga - 48. kolo základní části)

Detaily výjezdu

Sobota 19.01.2019, 17:30 hod.

Vsetín

Jedeme neorganizovaně

4 + 12
24

HC Dukla Jihlava - Rytíři Kladno (CHANCE Liga - 50. kolo základní části)

Detaily výjezdu

Sobota 26.01.2019, 17:30 hod.

Jihlava

Jedeme neorganizovaně

21 + 7
25

HC ZUBR Přerov - Rytíři Kladno (CHANCE Liga - 52. kolo základní části)

Detaily výjezdu

Středa 30.01.2019, 18:00 hod.

Přerov

Jedeme neorganizovaně

0 + 4
26

LHK Jestřábi Prostějov - Rytíři Kladno (CHANCE Liga - 54. kolo základní části)

Detaily výjezdu

Pondělí 11.02.2019, 18:00 hod.

Prostějov

Jedeme neorganizovaně

0 + 5
27

HC AZ Havířov 2010 - Rytíři Kladno (CHANCE Liga - 57. kolo základní části)

Detaily výjezdu

Pondělí 18.02.2019, 18:00 hod.

Havířov

Jedeme neorganizovaně

0 + 2
28

SK Horácká Slavia Třebíč - Rytíři Kladno (CHANCE Liga - 59. kolo základní části)

Detaily výjezdu

Sobota 23.02.2019, 17:30 hod.

Třebíč

Jedeme neorganizovaně

0 + 7
29

HC ZUBR Přerov - Rytíři Kladno (CHANCE Liga - 3. kolo čtvrtfinále)

Detaily výjezdu

Úterý 05.03.2019, 18:00 hod.

Přerov

Jedeme neorganizovaně

18 + 22
30

HC ZUBR Přerov - Rytíři Kladno (CHANCE Liga - 4. kolo čtvrtfinále)

Detaily výjezdu

Středa 06.03.2019, 18:00 hod.

Přerov

Jedeme neorganizovaně

13 + 27
31

HC Dukla Jihlava - Rytíři Kladno (CHANCE Liga - 1. kolo semifinále)

Detaily výjezdu

Pátek 15.03.2019, 17:30 hod.

Jihlava

Jede autobus

61 + 28
32

HC Dukla Jihlava - Rytíři Kladno (CHANCE Liga - 2. kolo semifinále)

Detaily výjezdu

Sobota 16.03.2019, 18:20 hod.

Jihlava

Jede autobus

118 + 29
33

HC Dukla Jihlava - Rytíři Kladno (CHANCE Liga - 5. kolo semifinále)

Detaily výjezdu

Pátek 22.03.2019, 17:30 hod.

Jihlava

Jede autobus

54 + 33
34

Piráti Chomutov - Rytíři Kladno (Extraliga - 1. kolo baráže)

Detaily výjezdu

Pátek 29.03.2019, 17:10 hod.

Chomutov

Jede autobus

76 + 33
35

ČEZ Motor České Budějovice - Rytíři Kladno (Extraliga - 4. kolo baráže)

Detaily výjezdu

Pátek 05.04.2019, 17:30 hod.

České Budějovice

Jede autobus

34 + 51
36

HC Dynamo Pardubice - Rytíři Kladno (Extraliga - 6. kolo baráže)

Detaily výjezdu

Úterý 09.04.2019, 18:00 hod.

Pardubice

Jede autobus

46 + 41
37

Piráti Chomutov - Rytíři Kladno (Extraliga - 7. kolo baráže)

Detaily výjezdu

Pátek 12.04.2019, 17:30 hod.

Chomutov

Jede autobus

64 + 47
38

ČEZ Motor České Budějovice - Rytíři Kladno (Extraliga - 10. kolo baráže)

Detaily výjezdu

Pátek 19.04.2019, 18:00 hod.

České Budějovice

Plánujeme autobus

56 + 79
39

HC Dynamo Pardubice - Rytíři Kladno (Extraliga - 12. kolo baráže)

Detaily výjezdu

Úterý 23.04.2019, 18:00 hod.

Pardubice

Plánujeme autobus

74 + 43

PŘIHLÁŠENÍ

KALENDÁŘ VÝJEZDŮ

<< Září 2018 >>
PoÚtStČtSoNe
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930

VÝJEZDOMĚR (TOP 10)
sezóna 2018-19

Poř.Jméno/Nickkm
1Kopejda7.896
2Astix7.428
3Carlos5.289
4Gimax4.989
5Absi014.851
6Stepan774.783
7Jája233.374
8Lůca3.186
9Luky142.897
10kolacek3212.652